Pořádané akce

11. 2. 2023

Oslavy 100 let od založení TJ Sokola Teplýšovice
24. 6. 2023

Výzva – 100 let od založení TJ Sokol Teplýšovice se blíží!

21. 4. 2022

Již v příštím roce (2023) nás čeká krásné výročí a to 100 let od založení Sokola v Teplýšovicích.

Právě k tomuto kulatému jubileu bychom rádi uspořádali několik akcí v průběhu příštího roku. Hlavní oslava proběhne 24. června 2023. Abychom si těch 100 let mohli co nejvíce připomenout, chtěli bychom všechny občany požádat o pomoc.

Prosíme všechny, kdo máte doma nějaké staré/nové fotografie, videa, výstřižky z novin či různé tiskoviny a dokumenty, artefakty, reklamní a dárkové předměty, dejte nám prosím vědět. Rádi se u vás zastavíme, fota okopírujeme a zase v pořádku vrátíme. Za každou vzpomínku, fotografii i video budeme rádi a doufáme, že se nám jich podaří nashromáždit co nejvíce, abychom mohli společně zavzpomínat.

Prosíme taky o spojení nebo předání této výzvy na bývalé Sokoly a spoluobčany kteří zde již nepobývají.

Abychom to dokázali zpracovat, potřebovali bychom mít vše do konce tohoto roku (2022).

V případě, že byste nám rádi zapůjčili cokoli, co se týká historie Sokolu, kontaktujte Líbu Zajíčkovou (Kučerovou) na telefonu 773 031 212 nebo osobně.

Moc děkujeme a těšíme se, že se nám společně podaří připravit krásné oslavy.

Předseda TJ Sokol Teplýšovice Petr Hruška

100 let Sokola Teplýšovice

26. 2. 2023

V únoru roku 1923 byl založen Sokol Teplýšovice a letošní rok je ve znamení oslav. 11.2.2023 proběhl tradiční Sokolský ples, na kterém byl připomenut tento významný den krátkou scénkou „jak to asi bylo, ale pravděpodobně nebylo“. Scénka nastínila založení jednoty a vznik sportů, které představovali jednotliví sportovci krátkou ukázkou. Ukázali se zástupci fotbalu, hokeje, boxu, cvičení pro děti, stolního tenisu a cvičení pro ženy. Plesová sezóna je u konce a nyní probíhají přípravy na letní slavnosti.

V sobotu 24.6.2023 proběhnou v areálu fotbalového hřiště slavnosti k výročí založení Sokola Teplýšovice. Hosté se mohou těšit na celodenní program pro děti i dospělé. Připomeneme si, co všechno se za uplynulých 100 let událo a co všechno naši sokolové dokázali vybudovat. Ukázkou toho je početná základna členů, kteří se věnují různým sportům a udržují dále tuto tradici v naší obci.

Zveme vás tímto na červnové oslavy a zároveň žádáme o pomoc se shromažďováním zajímavých dat, fotografií nebo zážitků z přítomnosti a minulosti.

Výsledky zápasů

Muži A